PERSONEL TAŞIMACILIĞI
Firmamızda personel taşıma hizmeti veren araçlarımız 0-3 yaş arası, klimalı, konforlu GPS cihazı bulunan, güvenlikli araçlardır, araçlarımızda karayolu taşıma yönetmeliklerinde olması zorunlu olan her türlü izin, belge ve teçhizat mevcuttur. Araçlarımız firmamız tarafından belirli zamanlarda davranış ve sürüş eğitimi olan deneyimli personel tarafından kullanılmaktadır. Firmamız kuruluşunda bu güne, fabrika, hastane alışveriş merkezleri, özel ve kamu kurum ve kuruluşlarına kaliteli, konforlu, güvenli ve rahat bir personel taşıma hizmeti vermiştir. Sürekli yenilikleri takip eden, kalite ve güveni ilke edinmiş Eda Turizm sizlere daha iyi hizmet vermekten gurur duyacaktır.
ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI
Okul servislerimiz 0-2 yaş arası, klimalı, konforlu emniyet kemerli, güvenlikli olup, GPS cihazı ile okul yönetimi, öğrenci velileri ve şirketimiz yetkilileri tarafından kontrol edilen servis araçlarıdır. Araçlarımızın tamamı özel sağlık ve ambulans hizmeti anlaşması kapsamında güvence altına alınmıştır.Araçlarımızda bulunan şoför ve rehber personelimiz özel kıyafetli, kişisel bakıma özen gösteren sabıka kaydı bulunmayan ve taşıma yönetmelikleri gereği olması gereken belge ve izinlere sahiptir.Araçlarımızda bulunan GPS cihaz sayesinde araçların durumu kontrol edebilir hangi güzergahta olduğunu, kaç km hızla seyir halinde olduğunu takip edebilirsiniz
VIP HİZMETLER
Kurumlar içersinde ihtiyaç halinde araç ve şoför bulmak genellikle büyük bir sorun oluşturmaktadır. İhracata yönelik çalışan, yurt dışı ile işleri yoğun olan ve yurt dışı merkezli olan şirketlerin ihtiyaçları ve talepleri yöneticilere ve organizasyon yapısında karmaşa ve çatışmaları beraberinde getiren büyük sorunlar yaşatmaktadır. İşte bu noktada biz şirketinizin taşımacılık işlemlerinde profesyonel hizmetimizi tarafınıza sunuyoruz. İhtiyacınız olan transferlerin zamanında, profesyonel ve üstün kaliteli hizmetle gerçekleştirilmesi tamamen bizim sorumluluğumuzda olacaktır.
ÖZEL GEZİ VE ORGANİZASYONLAR
Firmamız tüm Türkiye dahilinde, Firma toplantıları, özel gezi organizasyonları, tur organizasyonları, otel ve havaalanı transfer programı ve tarihi kültür gezileriniz için, kaliteli her türlü konfora sahip, şehirlerarası taşıma belgeleri olan, özel koltuk sigortası ve özel ambulans hizmetleri kapsamında olan otobüs, midibüs, minibüs ve deneyimli kadromuzla beraber 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Araçlarımızın tamamını her türlü arıza ve olası kaza durumuna karşı güvence altına alınmıştır. Araçlarımızın yedekleri her zaman hizmete hazır olarak bekletilmektedir.